RZESZóW

Lokalne oferty pracy - kliknij w ster

Wybierz miasto

Wojewódzkie oferty pracy

podkarpackie podkarpackie podkarpackie

Wybierz wojewodztwo

Aktualności

Jesteś na: Strona głównaAktualności

Praca w Porcie Lotniczym Rzeszów – Jasionka

Data dodania: 26-06-2011

Port Lotniczy...

Więcej pasażerów w tym roku

W stosunku do maja ubiegłego roku, w tym roku lotnisko w Jasionce obsłużyło jedną dziesiątą więcej pasażerów, czyli aż 44 tysiące osób. Należy przy tym zaznaczyć, iż rok 2010 był rokiem, w którym Port Lotniczy Rzeszów – Jasionka zanotował rekordową liczbę pasażerów, jest więc z czego się cieszyć.

 

Międzynarodowe połączenie z Rzeszowa

Przybywa również połączeń – trzeciego czerwca bieżącego roku ruszyło regularne połączenie z Frankfurtem Hahn. Loty na tej lini odbywają się trzy razy każdym tydoniud – w poniedziałek, piątek i niedzielę. Z Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka można się wybrać również do innych miast europejskich: Bristolu, Birminghamu, East Midlands, Frankfurtu, Girony, i Londynu. Na liniach tych kursują samoloty należące do linii Ryanair, Lufthansa i oczywiście naszego polskiego PLL LOT. Prócz tego można polecieć na wypoczynek do takich krajów jak Egipt, Grecja, Tunezja czy też Turcja. Obecnie trwają również negocjacje odnośnie uruchomienia następnych dwóch połączeń: z Rzymem i Paryżem.

 

Praca w Porcie Lotniczym Rzeszów - Jasionka

W Porcie Lotniczym Rzeszów – Jasionka znalazło zatrudnienie wielu mieszkańców Podkarpacia, a jego ciągły rozwój daje szansę na znalezienie pracy dla kolejnych osób. Lotnisko to miejsce pracy nie tylko dla obsługi samolotów i ich pasażerów, ale także dla pracowników przyportowych kawiarni, sprzątaczy, ochroniarzy, taksówkarzy i przedstawicieli wielu innych zawodów.

 


Autor: Marek Kus

 

Fundusze europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
Autor projektu i zdjęcia: Łukasz Belter
© Copyright 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone dla vister.pl.